Jak najtaniej kupować najlepsze olejki eteryczne?

Podstawowe pytanie – jak najtaniej kupować najlepsze olejki eteryczne?

 

Olejki stają się modne i chcemy jak najtaniej kupować najlepsze olejki eteryczne.  Olejków do wyboru jest mnóstwo, najróżniejszych i w cenach zaczynających się od 8! złotych, tylko czy to jest najtańsze rozwiązanie?  Sorry ale nie wierzę w takie olejki. Są one sztuczne i nie widziały żywej rośliny! Niektóre z nich nie są nawet olejkami?! Jak to możliwe?

Olejki terapeutyczne, czyli jakie?

Zwyczajnie, nie ma przepisów dotyczących olejków eterycznych, nie wprowadzono żadnych! strandardów w tej kwestii, czyli producent może napisać na olejku co zechce – np 100 % naturalny, albo bio – bez negatywnych konsekwencji!

Jak już kupować, to olejki najlepsze i najczystsze, czyli terapeutyczne. Olejki klasy terapeutycznej produkuje niewiele firm na świecie, tak naprawdę kilka firm spełnia wysokie standardy względem jakości i czystości olejków. Dlatego warto kupować olejki ze sprawdzonego źródła. Nie warto kupować olejków, których nie można używać wewnętrznie (lawendy, mięty, cytryny, pomarańczy) jeśli producent nie dopuszcza użycia wewnętrznego, nie są to olejki czyste i przebadane.

najczystsze olejki eteryczne

 

Ja polecam olejki z doTERRY, ponieważ mają jedne z najlepszych olejków na świecie i daje mnóstwo okazji do zdobycia przeróżnych gratisów.

Cena detaliczna

Olejki można kupić w cenie detalicznej u osób zawodowo zajmujących się np. fizjoterapią, masażem, kosmetyka lub po prostu sprzedających olejki. Ale tu tego sposobu nie polecam bo jest to cena najwyższa a można je kupić sporo taniej.

Cena hurtowa

Olejki w cenie hurtowej (o 25% taniej niż w cenie detalicznej) można kupić zakładając konto hurtowe w doTERRA poprzez osobę, która Wam o olejkach opowiedziała.  Można w ten sposób kupić nawet jeden olejek (wtedy dokonuje się opłaty za założenie konta hurtowego 25 euro) i od tego momentu już zawsze możecie dokonywać zniżkowych zakupów.

Druga opcja to pominięcie opłaty przy zakładaniu konta. Można to zrobić kupując zestaw np. 10 olejków z dyfuzorem lub innego zestawu startowego.

Odbierz gratisy

Ale można te olejki mieć po jeszcze niższej cenie a nawet całkiem za darmo!

W jaki sposób? doTERRA dla osób kupujących olejki przygotowała program lojalnościowy(LRP) w ramach którego zbiera się punkty (do 30% wartości zakupionych produktów w punktach) i  w tymi punktami można zapłacić za olejki. Cena olejków jest wtedy niższa od hurtowej.

Jeśli dokonujesz regularnych zakupów, na Twoje konto wraca najpierw 10% Twojego zamówienia w wartości punktowej, po 3 miesiącach 15% a po roku 30% wartości. Te punkty możesz wymienić na darmowe produkty!

program lojalnościowy doterra

Czego potrzebujesz?

Pomyśl, czego potrzebuje Twoja rodzina i napisz do mnie a dobierzemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *