Mamokawiarnia Mińsk Mazowiecki

Momokawiarnia Mińsk Mazowiecki, czyli gdzie mogą spotkać się mamy z małymi dziećmi?  Miejsce stworzone, żeby kobiety mogły się poznać, porozmawiać o sprawach ważnych i mniej ważnych, o  codzienności, o wychowaniu, o wszystkim co w duszy gra.

Nie jestem rodowitą Mińszczanką ale świadomie wybrałam to miasto do wychowywania dzieci. Mieszkam w Mińsku Mazowieckim od 8 lat i nie żałuję:)

Ale zacznę od początku…

Kiedy tu zamieszkałam to moje życie zostało w Warszawie, znajomi, praca – wszystko prócz miłości. W Mińsku miałam fajne mieszkanie i kochaną osobę i lubiłam tu wracać. Wiadomość o ciąży to było spełnienie moich marzeń!

Jednak po urodzeniu córeczki brakowało mi tutaj znajomych i przyjaciół a zimową porą większość czasu spędzałyśmy w domu. Wtedy na ratunek przyszedł Klubik Malucha prowadzony w Cool School. Poznałam tam inne mamy, z którymi miałyśmy wiele wspólnych tematów…

Moja córeczka ma już 7 lat a Klubik dalej istnieje kliknij i zapisz się tu.

Chętnie pomogę mamom, bo wiem, że moja praca ma głębszy sens. Podziwiam każdą mamę z którą pracowałam jako niania. Z tego powodu stworzyłam Ciocię Bajkę, która zajmie się dzieckiem w razie awarii. Ogłaszając to na FB byłam pełna wątpliwości i bałam się, że mi się nie uda, jednak odzew był pozytywny i dodał mi skrzydeł:)

Wychowanie dziecka jest bezcenną pracą. A ogrom miłości, dzięki któremu rosną te nasze szkraby bezgraniczny. Zmagamy się z nieskończoną ilością spraw i problemów do rozwiązania, dlatego zapraszam Was choćby na godzinkę oddechu. Wypij kawę a Ciocia Bajka pobawi się z dzieckiem.Jednocześnie dziecko będzie w pobliżu gdyby Cię bardzo potrzebowało, bo sala zabaw znajduje się naprzeciw sali gdzie się spotykamy.  Mamokawiarnia to duży stół, przy którym pijemy kawę lub herbatę, co kto lubi. Tutaj najważniejsza jest atmosfera i dobre towarzystwo.  W organizacji pomagają mi Cool School i Piękna i Silna Mińszczanka

Póki co, spotykamy się co wtorek od 10:00 do 12:00 w Cool School w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 25 – IV piętro – windą ale jesteśmy otwarte na wasze propozycje.

W głowie mam dużo pomysłów, co do rozwoju mamokawiarni. Na przykład gdybyśmy spotykały się regularnie, żeby poćwiczyć lub tworzyć własne kobiece biznesy. Daj znać w komentarzu co o tym myślisz? Czy to ma sens w ogóle? Jeśli uważasz, że ma udostępnij to proszę swoim znajomym. Jeśli masz pomysł i chcesz współtworzyć mamokawiarnię – napisz komentarz.