Niania na godziny Mińsk Mazowiecki

niania na godziny Ciocia Bajka

Idąc za potrzebami mamuś z Mińska i okolic zapraszam do korzystania z usługi niania na godziny.

Która mama w razie awarii nie miała z kim zostawić dziecka? A co z czasem wolnym, dentystą, lekarzem? Przecież dziecko nie posiedzi samo spokojnie.

Ale, ale, zacznę od początku….

Pomysł chodził mi po głowie już od dłuższego czasu. Właściwie jak moja córcia miała roczek i wychodziłyśmy do piaskownicy to biegała za mną całą brygada dzieci a sąsiadki śmiały się, że powinnam założyć przedszkole.

Potem obserwowałam jak radzą sobie prywatne świetlice ale zajęłam się sprzedażą ubranek dla dzieci i  Agusiowo zaczęło podbijać Mińsk Mazowiecki;) Koniec końców nie podbiło a ja zaczęłam pracę w charakterze niani. I to był przełom. Poczułam się właściwą osobą na właściwym miejscu, (potem potwierdziły to referencje:)).

Dziecko nie jest problemem do rozwiązania, dziecko jest cudem do odkrycia” – to jest motto Cioci Bajki i za każdym razem, w każdym maluszku odkrywam coś niesamowitego i długo potem myślę jeszcze o tym, co jego zachowanie mi mówiło czy jak mogę mu pomóc albo co zrobić lepiej następnym razem. Dzięki temu ,że bawi się ze ,mną w nowym miejscu czyli w sali zabaw Cool School oswaja się z nowymi okolicznościami. Wpływa to korzystnie na jego rozwój a to jest naszym wspólnym priorytetem, prawda?

Zapraszam do sali zabaw Cool School w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 25 (blisko stacji pkp, budynek w którym jest ośrodek pomocy społecznej ale wejście jest wcześniej w miejscu gdzie wchodzi się do Kwiat Lotosu a potem windą na 4 piętro)!

Najlepiej zadzwoń i umów się konkretnie: 515-350-530 Daj sobie pomóc w opiece nad dzieckiem.

Opinie o pracy Cioci Bajki

Jedna myśl na temat “Niania na godziny Mińsk Mazowiecki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *