Niania na godziny Mińsk Mazowiecki

Idąc za potrzebami mamuś z Mińska i okolic zapraszam do korzystania z usługi niania na godziny.

Która mama w razie awarii nie miała z kim zostawić dziecka? A co z czasem wolnym, dentystą, lekarzem? Przecież dziecko nie posiedzi samo spokojnie.

Ale, ale, zacznę od początku….

Pomysł chodził mi po głowie już od dłuższego czasu. Właściwie jak moja córcia miała roczek i wychodziłyśmy do piaskownicy to biegała za mną całą brygada dzieci a sąsiadki śmiały się, że powinnam założyć przedszkole.

Potem obserwowałam jak radzą sobie prywatne świetlice ale zajęłam się sprzedażą ubranek dla dzieci i  Agusiowo zaczęło podbijać Mińsk Mazowiecki;) Koniec końców nie podbiło a ja zaczęłam pracę w charakterze niani. I to był przełom. Poczułam się właściwą osobą na właściwym miejscu, (potem potwierdziły to referencje:)).

Dziecko nie jest problemem do rozwiązania, dziecko jest cudem do odkrycia” – to jest motto Cioci Bajki i za każdym razem, w każdym maluszku odkrywam coś niesamowitego i długo potem myślę jeszcze o tym, co jego zachowanie mi mówiło czy jak mogę mu pomóc albo co zrobić lepiej następnym razem. Dzięki temu ,że bawi się ze ,mną w nowym miejscu czyli w sali zabaw Cool School oswaja się z nowymi okolicznościami. Wpływa to korzystnie na jego rozwój a to jest naszym wspólnym priorytetem, prawda?

Zapraszam do sali zabaw Cool School w Mińsku Mazowieckim przy ul. Kościuszki 25 (blisko stacji pkp, budynek w którym jest ośrodek pomocy społecznej ale wejście jest wcześniej w miejscu gdzie wchodzi się do Kwiat Lotosu a potem windą na 4 piętro)!

Najlepiej zadzwoń i umów się konkretnie: 515-350-530 Daj sobie pomóc w opiece nad dzieckiem.

Opinie o pracy Cioci Bajki

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Mr WordPress napisał(a):

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *