O mnie

Dlaczego Ciocia Bajka?

Bo od ponad 20 lat jestem ciocia i jestem dumna ze swoich ciotecznych dzieci.

W każdym dziecku dostrzegam jego wyjątkowość i zalety. Buduję relacje na pozytywnych podstawach więc łatwo mi nawiązać kontakt. Dodatkowo kogo tylko nam pod ręką zarażam pięknem bajek. To świetna sprawa czytać leżąc i wyobrażając sobie postaci. W takim relaksującym klimacie często pytam o zrozumienie trudniejszych słów i zachęcam do wymyślania zakończenia.

Od ponad roku pracuje jako niania i to jest moje powołanie.

W pracy niani uwielbiam kontakt z dziećmi ale najbardziej cieszy mnie ze mogę pomóc mamom. Uważam że każda z nas to bohaterka. Ilość pracy jaką wkładamy wychowanie naszych dzieci jest ogromna a i tak każda z nas znajdzie w sobie jakieś niedociągnięcia. Za mało cierpliwa, za mało kreatywna i inne takie. A szczerze mówiąc nikt nie jest w stanie dać takiej miłości naszym dzieciom jak my. Mamy doceniajmy się! Nie musicie robić wszystkiego same. Skorzystajcie z pomocy. I proszę cieszcie się macierzyństwem bo uważam że dostałyśmy tę fuchę w nagrodę a nie za karę.

W razie awarii niania na godzinę czy dwie nie zruinuje Waszego budżetu (15 zł/h) a pomoże sprawnie zadziałać na innych polach.

Jeśli mogę Ci pomóc zadzwoń – 515 350 530!