Olejki eteryczne dla dzieci

Olejki eteryczne dla dzieci

Każdej z nas zależy na samopoczuciu naszych dzieci. Dbamy o nie, ubieramy odpowiednio do pogody, pilnujemy żeby zdrowo jadły i odpowiednio dużo spały a i tak drżymy o ich zdrowie. Zastanawiasz się czy możesz jeszcze coś zrobić aby je chronić i wspomagać na co dzień? Stosuj olejki eteryczne dla dzieci a szybko zauważysz poprawę.

Dzięki sześciu zastrzeżonym, wstępnie rozcieńczonym mieszankom olejków eterycznych, nowa kolekcja doTERRA Kids to idealny sposób na bezpieczne wprowadzenie dzieci w szeroką gamę zalet olejków eterycznych.

Olejki podzielone są na 3 grupy

  • umysł
  •  duch
  •  ciało

Umysł

Dzieci wciąż uczą się nowych rzeczy. Chcemy kształtować w nich dobre nawyki. Rozwój fizyczny, zmiana wyglądu, to niezłe wyzwanie dla naszych maluchów. Olejki eteryczne dla dzieci mogą wspierać –  bez skutków ubocznych –  w wyzwaniach z którymi mogą poradzić sobie nasze dzieci.

CALMER ™ MIESZANKA WYCISZENIA

calmer

olejki eteryczne dla dzieci

Sen jest najbardziej niedocenianym składnikiem ogólnego stanu zdrowia. Ma bezpośredni związek z każdą zasadą w piramidzie zdrowia. Zdrowy sen nigdy nie jest ważniejszy niż w dzieciństwie. Wspieranie lepszej higieny snu jest jednym z najbardziej tradycyjnych sposobów stosowania olejków eterycznych. Istnieją solidne dowody dotyczące ich skuteczności w uspokojeniu i relaksacji. Dzięki połączeniu olejków eterycznych Cananga (Ylang Ylang), Lavender, Buddha Wood i Roman Chamomile, doTERRA Calmer Restful Blend łączy je z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby pomóc dzieciom wykorzystać noc na regenerujący sen. Zastosuj na  podeszwy stóp swojego niespokojnego dziecka przed snem lub z wewnętrznej strony nadgarstków. Pomoże to dziecku wyciszyć się przed pójściem spać.

Dla rodziców odpowiednik tej mieszanki to Serenity

THINKER ™ MIESZANKA SKUPIENIA

thinker

olejki eteryczne dla dzieci

Limonen jest energetyzującą i podnoszącą na duchu tajną bronią świata chemii. Monoterpen, będący w składzie wszystkich olejków cytrusowych, ma długą listę korzyści. Związek pomiędzy naszym systemem węchowym a tym, jak się czujemy, jest fascynujący.  doTERRA Thinker Focus Blend wykorzystuje znane korzyści limonenu (podstawowego składnika mieszanki) w celu wspierania środowiska sprzyjającego skupienia się. Połączenie Vetiver, Clementine, Peppermint i Rosemary w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego zapewnia podnoszący na duchu i energetyzujący aromat, który Twojemu dziecku w nauce.  Zapakuj mieszankę Thinker Focus Blend do plecaka dziecka, która stosowana w ciągu dnia  na skroniach, plecach lub nadgarstkach, pomoże mu  w wykonywaniu zadań.

Dal rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie InTune

Duch

W ciągu dnia dzieci często potrzebują emocjonalnego wsparcia, uspokojenia emocji.  Olejki eteryczne dla dzieci zastosowane w nowej mieszance Stronger i Brave to doskonałe aromatyczne uzupełnienie, wspierające spokojne i zrównoważone uczucia oraz promujące ogólne dobre samopoczucie emocjonalne.

BRAVE ™ MIESZANKA ODWAGI

brave

olejki eteryczne dla dzieci

Niezależnie od tego, czy chodzi o piłkę nożną, czy o jej pierwszy recital muzyczny, czasami dzieci potrzebują wsparcia w zwiększeniu  własnej  pewności siebie.

Zastrzeżona kombinacja olejków eterycznych z dzikiej skórki pomarańczy, drewna Amyris, kory cynamonowej i ekstraktu z kwiatu osmantusa w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, pomoże im w sytuacjach wymagających siły i odwagi. Kilka kropli mieszanki Brave zastosowanych w różnych punktach tętna może być właśnie tym, co promuje te uczucia odwagi i pewności siebie.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Motivate

STRONGER ™ MIESZANKA OCHRONNA 

stronger

olejki eteryczne dla dzieci

Nie ma to jak połączenie olejków eterycznych i kochającego rodzica, gdy dziecko potrzebuje pocieszającego dotyku. Stronger, mieszanka ochronna łączy w sobie cztery olejki eteryczne słynące z umiejętności wywoływania poczucia dobrego samopoczucia i promowania zdrowej skóry (Cedarwood, Litsea, Frankincense i Rose) w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego. Zastosuj na tylną część szyi, aby zwiększyć jej  ochronę w okresach sezonowych zachorowań, lub gdy dzieci nie czują się najlepiej.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie OnGuard

Ciało


Najlepszą rzeczą w olejkach eterycznych jest to, że pozwalają nam przejąć odpowiedzialność za nasze codzienne dobre samopoczucie. Dzieci stają przed masą swoich codziennych problemów. Aby wywołać uczucie dobrego samopoczucia i witalności lub rozwiązać te problemy, które właśnie pojawiły się, doTERRA opracowała  mieszanki zawierające olejki eteryczne dla dzieci, które są bezpieczne dla wszystkich. 

RESCUER ™ ŁAGODZĄCA MIESZANKA

rescuer

olejki eteryczne dla dzieci

Odświeżająca mieszanka Lavender, Spearmint, Copaiba i olejek eteryczny Zanthoxylum na bazie Frakcjonowanego Oleju Kokosowego, Rescuer Soothing Blend to idealny olejek, gdy potrzebujesz wytworzyć relaksujące i wolne od napięcia środowisko dla swoich dzieci. Przechowuj buteleczkę w łazience dla dzieci, nakładaj ją się na stawy lub skronie, aby poczuć kojącą i komfortową atmosferę po ciężkim dniu biegania po okolicy.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Deep Blue

STEADY ™ MIESZANKA UZIEMIENIA

steady

olejki eteryczne dla dzieci

Każdy rodzic może wyczuć, kiedy jego dziecko jest niespokojne lub potrzebuje wsparcia. doTERRA Steady Grounding Blend został opracowany specjalnie po to, aby promować stabilne i wspierające środowisko, gdy dziecko jest … dzieckiem. Opatentowana kombinacja Amyris Wood, Balsam Fir, Coriander i Magnolia w bazie odmładzającej i nawilżającej skórę frakcjonowanego olejku kokosowego. Jest to idealna mieszanka olejków eterycznych do promowania uczucia spokoju, skupienia i wyciszenia emocji. Zastosuj do dolnej części stóp dziecka, zanim wyruszy do szkoły.

Dla rodziców odpowiednikiem tej mieszanki będzie Balance

Przeznaczone do użytku z nadzorem rodzicielskim. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat.

materiał do artykułu pochodzi z doterra.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *